Vi finns här för att svara på era frågor.


Telefon 08-501 64 964
Mån-Fre 13:00-18:00 

Vi garanterar dig en Makeuputbildning av högsta klass och en upplevelse för livet. Vi kommer att göra allt för att du ska få en oförglömlig tid hos oss, och komma hem med ditt certifikat! 

Vi på Marbella Event Academy har drivit nattklubbar i Sydafrika, London, Marbella, Stockholm samt arrangerat och medverkat på internationella events & konserter. Läs vår Kolumn i Lifestyle Magazinet Marbella Rocks

Några Referenser: Sisu & Sleek, Nikki Beach, Marbella Club. Marbella Rocks Mag, BBC, ITV UK, Moore, Stephen Webster Jewelry, Flamingo Market Place, Puro Beach, 24hr Charity, Marbella Luxury Weekend, Gucci etc..
Vi driver även Djkurser, Makeupskolan och Barkurser på plats i Spanien.

Svar på vanliga frågor

Skicka ett meddelande till oss.

Du kan även kontakta oss på 08-501 64 964

Vänligen fyll i tecknen för att verifiera.

Top